Wsparcie prawne

Na co możesz liczyć?

Nasza firma zajmuje się profesjonalną, kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych realizujących projekty informatyczne oraz digitalowe. Bogate doświadczenie w IT zapewnia możliwość wypracowania praktycznych i optymalnych rozwiązań dla naszych klientów.

Realizowane usługi prawnicze cechuje utrzymywanie wysokich standardów etycznych i kultury osobistej tak w kontaktach z klientem, jak i jego kontrahentami. Wszelkie kwestie związane z obsługą prawną przedsiębiorstw traktujemy z należytą powagą. Zapewniamy jednocześnie indywidualne podejście do każdego klienta, i zlecenia wsłuchując się w jego potrzeby i możliwości.

Wieloletnia współpraca z wiodącą kancelarią adwokacką - gwarantującą najwyższą jakość świadczonych usług - pozwala zapewnić pełne spectrum obsługi, tak w zakresie doradztwa, jak również prowadzenia mediacji i postępowań sądowych.

Zakres usług

W zakresie naszej działalności mieszczą się m.in.:

  • Realizacje projektów IT przy zachowaniu zgodności z obowiązującym prawem;
  • Tworzenie regulaminów;
  • Tworzenie polityk bezpieczeństwa;
  • Przygotowanie, analiza projektów;
  • Sporządzanie opinii prawnych.

Zrób pierwszy krok do

sukcesu Twojej firmy

Zapraszamy do współpracy w zakresie usług prawnych dla Ciebie i Twojej firmy

Kontakt z nami

Nasze usługi

W swoim portfolio oferujemy wiele usług związanych z nowoczesną technologią oraz digital marketingiem, umożliwiające Tobie i Twojej firmie zdobywać wiekszą liczbę Klientow.

Mobile

Tworzymy aplikacje mobilne na zamówienie w oparciu o najnowsze technologie
(w tym. Augmented Reality) na systemy Android oraz iOS.

WEB / Support

Tworzymy profesjonalne strony internetowe oraz systemy, dostosowane do Państwa potrzeb i profilu działalności. Zapewniamy pełen Support rozwiązań IT.

GFX/Animacje

Tworzymy projekty interfejsów Mobile/WEB, identyfikacje firmowe oraz produktowe. Nagrywamy, montujemy, kreujemy.

Technologie

HTML, PHP, .NET, JAVA, Unity, Objective-C, Node.js, ReactJs, AngularJs, Oracle 11i, 12, Oracle cloud (Fusion), SAP BO, SAP Ariba, MSSQL, MySQL, Maria DB, Azure, Kinect.

Pharma & Business Consulting

Wspieramy w tworzeniu planów marketingowych, P&L, portoflio produktowych, negocjacjach, restrukturyzacji i optymalizacji działalności.

Digital marketing

Przygotowujemy efektywne oraz efektowne kampanie wsparte indywidualną formą i narzędziami dotarcia.

FEDiS

Wspieramy firmy przy pozyskiwaniu dotacji unijnych. Przygotowujemy analizy marketingowe oraz biznesowe, pilnujemy wszystkich szczegółów projektu w tym IT. Dbamy o zgodność z formalnymi wymaganiami, pomagamy w prawidłowym rozliczaniu dotacji.

Wsparcie prawne

Zajmujemy się profesjonalną, kompleksową obsługą prawną realizowanych projektów IT, podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Przygotowujemy do wdrożeń norm ISO.