O nas

Firma TestByNet to zespół specjalistów w dziedzinie informatyki oraz zarządzania i marketingu.

Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy w działach IT firm finansowych, badawczo-rozwojowych, edukacyjnych i farmaceutycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać wszelkie projekty związane z naszą branżą, nawet te uznawane za niewykonalne. Szerokie spektrum naszej działalności pozwala nam na wykorzystywanie rozwiązań zaczerpniętych z różnych branż. Naszą ofertę usług kierujemy do wszystkich sektorów firm małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Październik 2009

Zaczynamy.

W Polsce - rok demokracji, Polska odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. A dla nas rok rewolucji. Powstaje TestByNet Sp. z o.o.. Spółka zostaje założona przez trzech znajomych, której celem jest stworzenie na rynku polskim systemu elerningo'owego oraz świadczenie usług IT.

Marzec 2010

Otrzymujemy dotację EU!

Otrzymujemy dotację unijną na wdrożenie systemu e-learningowego w ramach programu 8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej Program Operacyjny – Innowacyjna Gospodarka - Działanie 8.1

Październik 2010

Zdobywamy nagrodę przedsiębiorcy roku 2010!

Nasza ciężka praca została nagrodzona i zostaliśmy laureatami konkursu Lidera przedsiębiorczości w 2010 roku.

2015

Udostępniamy nową wersję systemu e-learning'owego

Na podstawie zebranego doświadczenia zebranego przez wszystkie lata tworzymy i udostępniamy nową wersję systemu e-learning'owego

2018

Działamy na rynku IT od 9 lat!

Działamy na rynku IT od 9 lat! Dziękujemy bardzo wszystkim naszym Klientom za zaufanie i zapraszamy do dalszej wspołpracy.

Najnowsze informacje z życia TestByNet

Uruchamiamy nową stronę internetową

  • Zespoł TestByNet
  • Informacje

Rozpoczynamy współpracę z Sunrise System Sp. z o. o.

  • Zespół TestByNet
  • Informacje

Obsługa prawna w zakresie usług TestByNet

  • Zespół TestByNet
  • Informacje