Wsparcie prawne

Na co możesz liczyć?

Nasza firma zajmuje się profesjonalną, kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Bogate doświadczenie w branży medycznej, farmaceutycznej i usługowej zapewnia możliwość wypracowania praktycznych i optymalnych rozwiązań dla naszych klientów.

Realizowane usługi prawnicze cechuje utrzymywanie wysokich standardów etycznych i kultury osobistej tak w kontaktach z klientem, jak i jego kontrahentami. Wszelkie kwestie związane z obsługą prawną przedsiębiorstw traktujemy z należytą powagą. Zapewniamy jednocześnie indywidualne podejście do każdego klienta i zlecenia wsłuchując się w jego potrzeby i możliwości.

Wieloletnia współpraca z wiodącą kancelarią adwokacką - gwarantującą najwyższą jakość świadczonych usług - pozwala zapewnić pełne spectrum obsługi, tak w zakresie doradztwa, jak również prowadzenia mediacji i postępowań sadowych.

Pracujemy dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz dla podmiotów prowadzonych w formie spółki w oparciu o umowę o stałej współpracy, ale również dla rozwiązania doraźnego problemu.

Zakres usług

Naszą specjalnością jest doradztwo w kwestiach: prawa cywilnego, prawa spółek handlowych, prawa farmaceutycznego, prawa karnego, oraz prawa pracy i prawa administracyjnego.

W zakresie naszej działalności mieszczą się m.in. :

 • obsługa prawna związana z bieżącą działalnością klienta;
 • weryfikacja podmiotów współpracujących z klientem i ocena ryzyka związanego z nawiązaniem współpracy;
 • sporządzanie pism procesowych w postępowaniach sądowych i administracyjnych;
 • przygotowanie, analiza oraz negocjacja zawieranych umów;
 • reprezentowanie klienta w postępowaniach sądowych, administracyjnym i egzekucyjnym;
 • rozwiązywanie problemów pracodawcy z zakresu prawa pracy;
 • windykacja należności;
 • sporządzanie opinii prawnych;
 • pomoc przy zakładaniu i rejestracji i przekształcaniu spółek prawa handlowego, fundacji oraz stowarzyszeń;
 • zmiany umów i statutów spółek oraz rejestracja zmian w KRS.

Warunki współpracy

Podstawą dobrej współpracy jest wzajemne zaufanie. Mając to na uwadze stawiamy na ustalenie przejrzystych warunków współpracy z klientem. Zdając sobie sprawę z różnego podejścia klientów do kwestii rozliczeń przedstawiamy alternatywne warianty realizacji zlecenia, zachowując tym samym maksymalną elastyczność przy uwzględnieniu jego potrzeb oraz możliwości. W zależności od woli klienta możliwe jest wynagrodzenie:

 • ryczałtowe – wynagrodzenie za poprowadzenie sprawy;
 • w oparciu o stawki godzinowe – wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od liczby przepracowanych godzin oraz wysokości stawki godzinowej ustalonej indywidualnie z klientem;

Podczas współpracy stawiamy na maksymalną dyskrecję. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że w takiej sytuacji wchodzimy w szczególne relacje z klientem. Poznajemy jego sposób działania, specyfikę rynku i uzyskujemy unikalną wiedzę. Relacja ta pozwala jednocześnie w sytuacji kryzysowej na szybką i właściwą reakcję.

Zrób pierwszy krok do

sukcesu Twojej firmy

Zapraszamy do współpracy w zakresie usług prawnych dla Ciebie i Twojej firmy

Kontakt z nami

Nasze usługi

W swoim portfolio oferujemy wiele usług związanych z nowoczesną technologią oraz digital marketingiem, umożliwiające Tobie i Twojej firmie zdobywać wiekszą liczbę Klientow.

Mobile

Tworzymy aplikacje mobilne na zamówienie w oparciu o najnowsze technologie
(w tym. Augmented Reality) na systemy Android oraz iOS.

WEB / Support

Tworzymy profesjonalne strony internetowe oraz systemy, dostosowane do Państwa potrzeb i profilu działalności. Zapewniamy pełen Support rozwiązań IT.

GFX/Animacje

Tworzymy projekty interfejsów Mobile/WEB, identyfikacje firmowe oraz produktowe. Nagrywamy, montujemy, kreujemy.

Technologie

HTML, PHP, .NET, JAVA, Unity, Objective-C, Node.js, ReactJs, AngularJs, Oracle 11i, 12, Oracle cloud (Fusion), SAP BO, SAP Ariba, MSSQL, MySQL, Maria DB, Azure, Kinect.

Pharma & Business Consulting

Wspieramy w tworzeniu planów marketingowych, P&L, portoflio produktowych, negocjacjach, restrukturyzacji i optymalizacji działalności.

Digital marketing

Przygotowujemy efektywne oraz efektowne kampanie wsparte indywidualną formą i narzędziami dotarcia.

FEDiS

Wspieramy firmy przy pozyskiwaniu dotacji unijnych. Przygotowujemy analizy marketingowe oraz biznesowe, pilnujemy wszystkich szczegółów projektu w tym IT. Dbamy o zgodność z formalnymi wymaganiami, pomagamy w prawidłowym rozliczaniu dotacji.

Wsparcie prawne

Zajmujemy się profesjonalną, kompleksową obsługą prawną realizowanych projektów IT, podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Przygotowujemy do wdrożeń norm ISO.